stronalotnicza.pl

Infolinia*: 801 000 221 lub +48 22 621 11 11


Swiatowa stolica hazardu


Na arenie międzynarodowej kojarzone jest przede wszystkim z grami hazardowymi, zakupami oraz wyszukanymi restauracjami. Las Vegas, które samo siebie określa mianem Światowej Stolicy Rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji. Tolerancja dla różnych form rozrywki dla pełnoletnich przypisała Las Vegas tytuł Miasta Grzechu.

Lorem Ipsum has been the

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.


Ubezpieczenie z biletem

Dokonując rezerwacji biletu lotniczego w internecie często poza biletem i licznymi dodatkami do rezerwacji jak wykupienie opcji odwołania rezerwacji, zmiany daty wylotu, jak również rezerwacji miejsca przy oknie, czy też dodatkowego bagażu można wykupić ubezpieczenie bagażu, czy też OC, NNW itd. Zwykle polisy te są oferowane w atrakcyjnych cenach, jednak czy warunki owego ubezpieczenia jest równie interesujące i warte swej ceny? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, najlepsza rada w tej sytuacji jest zapoznanie się z warunkami ubezpieczenia i oszacowanie ryzyka, na ile zależy nam na doubezpieczeniu się w podróży. Niewątpliwie wartym dopłaty jest ubezpieczenie od rezygnacji, jak również ubezpieczenie bagażu na wypadek jego zaginięcia, kradzieży lub uszkodzenia. Pomimo że ubezpieczenie to zazwyczaj kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych to w przypadku tanich biletów lotniczych bywa to spora suma. Wiele osób wybiera takowe ubezpieczenie nieświadomie, mimo że formularz rezerwacji umożliwia rezygnację z dodatkowego ubezpieczenia i kosztu. Powodem jest automatyczna propozycja wymagająca rezygnacji nie zaś wyboru oferty ubezpieczeniowej.


bestseller nowosci promocje last minute

newsletter

Dowiedz sie pierwszy o najtanszych ofertach. Rezerwuj jako pierwszy !